Utolsó módosítás: 2019.02.15. péntek |
Tisztelt Ügyfelünk!
Felhívjuk szíves figyelmét, hogy ha a NAV következő oldalain 2018. január 1-je után közzétett tájékoztatóknak megfelelően jár el, akkor az adózás rendjéről szóló 2017. évi CL. törvény 247. §-a alapján jogkövetkezmény az Ön részére nem állapítható meg. A fentiek alkalmazása az esetleges adóhiány megfizetése alól nem mentesít.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal
Ideiglenes Megállapodás az Európai Gazdasági Közösség és a San Marinoi Köztársaság közötti kereskedelemről és vámunióról (magyar)
Megállapodás az Európai Gazdasági Közösség és a San Marinoi Köztársaság közötti kereskedelemről és vámunióról (magyar)
Az Európai Gazdasági Közösség és a San Marinoi Köztársaság közötti együttműködésről és vámunióról szóló megállapodás és az 1995. január 1-én hatályba lépett bővítést követően a hozzá kapcsolt jegyzőkönyv megkötéséről (magyar)
Az EK - San Marino Társulási Tanács 1/2002 számú határozata (angol)
februárban (Ft/l) |
|
ESZ-95 ólmozatlan
|
357 |
Gázolaj |
373 |
Keverék |
394 |
LPG autógáz |
240 |